שימו לב - מרוץ לוד נדחה לתאריך 8.10.2021!

משתתפים יקרים,

בהתאם להנחיות משרד הבריאות האוסרות התכנסויות רבות משתתפים ומתוך דאגה אמיתית לבריאותכם, מרוץ לוד שהיה אמור להתקיים בתאריך 19.3.2021 - נדחה. 

המרוץ יתקיים בתאריך החדש 8.10.2021. 

רצים המעוניינים לבטל את השתתפותם יכולים לעשות את זה עד יום חמישי ה-31.12.2020 בשעה 10:00 בהחזר מלא (מילוי טופס ביטול הרשמה), לאחר מכן ביטול יהיה לפי תנאי הביטול הכתובים באתר.

עיריית לוד סומכת על גורמי הבריאות במדינת ישראל ומצטרפת למאבק ולמאמץ הכללי בארץ למנוע את המשך התפשטות מגפת הקורונה בישראל.

אנו מאחלים החלמה מהירה ובריאות לכל החולים, ומקווים כי נחזור לשגרת חיים במהרה.על האירוע... 8 באוקטובר 2021

לוד רצה קדימה!

העיר לוד ממשיכה להתפתח ולרוץ קדימה וכמו כל הערים החשובות בעולם ולא מעט ערים ומועצות בארץ, תזניק ב-8.10.2021 את מרוץ לוד ה-7, בהפנינג ספורט, בריאות וכושר, הכולל מרוץ תחרותי מותאם לכל הגילאים, בהשתתפות אלפים מתושבי העיר והסביבה. האירוע הספורטיבי הכי גדול, המוני, ססגוני, צבעוני ומלהיב המתקיים בעיר לוד המשקף את אופייה של העיר.

 

דבר ראש העיר

"אירוע שהוא כולו חגיגה ספורטיבית, ססגונית ומלאת אנרגיה וגאוות יחידה. מרוץ לוד אשר הפך למסורת, יעבור בנקודות ציון היסטוריות ייחודיות אשר יחברו בין תרבויות, דתות ותקופות היסטוריות, בעיר היחידה במזרח התיכון בה יש שלום אמיתי. המסלול תוכנן כך שהוא עובר הן בעיר העתיקה  והן בשכונת החדשות. כך יוכלו הרצים לחוות את ההיסטוריה ארוכת השנים של לוד וגם להתרשם מהשכונות החדשות, שמשקפות את פניה החדשות של העיר – עיר שחושבת, מכוונת ורצה קדימה. אנחנו רוצים להנחיל לתושבי החיים את החשיבות שבשמירה על אורח חיים בריא והזדמנות לשלב כושר גופני עם פעילות לכל המשפחה".

ראש העיר עו"ד יאיר רביבו
מרוץ לוד 2018 - הסרט הרישמי
מרוץ לוד 2017 - הסרט הרישמי
מרוץ לוד 2016 - הסרט הרישמי

תמונות נבחרות


אינסטגרם שוונג
פייסבוק שוונג


חסויות
sh
A5
A1
KERE
A9
AH